سفارش تبلیغ
مجله هاست ایران
مجله هاست ایران

انواع عمل زیبایی بینی و هزینه آن

اگر به دوستان و آشناهای خود نگاه کنید احتمالا افراد زیادی را می شناسید که عمل زیبایی بینی را انجام داده اند. شاید قبلا در گذشته فقط افراد مشهور و ثروتمند به عمل بینی متوسل میشدند اما در حال حاضر ایران بالاترین آمار انجام عمل زیبایی بینی را در سطح جهان دارد. این آمار خیره کننده نشان دهنده آن است که افراد به زیبایی خود و به خصوص زیبایی بینی شان اهمیت زیادی می دهند. در این مقاله قصد داریم شما را با انواع عمل زیبایی بینی با رینوپلاستی آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

انواع عمل زیبایی بینی

انواع عمل زیبایی بینی

o        عمل طبیعی

همان طور که از نام آن مشخص است در این نوع عمل، بینی از نظر ظاهری تغییر زیادی نمی کند و حالت طبیعی خود را حفظ می کند. پزشک عیوب، قوس ها و مشکلات بینی را رفع می کند اما ساختار و فرم بینی به همان صورت اولیه است به همین دلیل در بیشتر مواقع افراد دیگر متوجه جراحی بینی شما نمی شوند.

عمل زیبایی بینی طبیعی

امروزه بیشتر آقایان و نیمی از خانم هایی که برای جراحی بینی به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند مایل به رینوپلاستی طبیعی هستند.

o        عمل زیبایی بینی نیمه فانتزی

در این نوع عمل، بینی کمی از فرم طبیعی خودش فاصله می گیرد و پزشک مشکلات بینی را برطرف می کند. این نوع از جراحی بینی هم هنوز طرفداران خاص خود را دارد.

o        عمل زیبایی بینی فانتزی

در جراحی زیبایی بینی فانتزی دیگر کاملا مشخص است بینی عمل شده است. نوک این بینی ها کاملا سربالاست و در اصطلاح به آن بینی خوکی می گویند. قوس پشت بینی از حالت عادی بیشتر است، سوراخ های ببینی بزرگ و خود بینی بسیار کوچک است.

عمل زیبایی بینی فانتزی

یکی از معایبی که عمل زیبایی بینی فانتزی دارد این است که چون پزشک ساختار بینی را تا حد زیادی تغییر می دهد در نتیجه مشکلات تنفسی و عصبی زیادی برای بیمار به وجود خواهد آمد. شاید به همین دلایل باشد که امروزه دیگر افراد زیادی خواهان انجام رینوپلاستی فانتزی نیستند.

هزینه عمل زیبایی بینی

هزینه جراحی بینی به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله سابقه و رزومه پزشک، نوع بینی ( استخوانی یا گوشتی بودن) ، مکان جغرافیایی کلینیک یا بیمارستان، هزینه های قبل از عمل مانند عکس و سی تی اسکن، مشاوره و غیره.

هزینه عمل زیبایی بینی

به طور متوسط هزینه عمل زیبایی بینی در سال 99 از 3 تا 10 میلیون است که در کلینیک دکتر تهران بیوتی این مقدار از 3 تا 7 میلیون تومان متغیر است.

حرف آخر

بدون شک مهم ترین تصمیمی که بیمار باید در جراحی بینی بگیرد انتخاب پزشک مناسب است. چیزی که بیمار را بیشتر از همه نگران می کند نتیجه بعد از عمل است. باید نمونه کارهای قبلی پزشک را ببینید تا میزان مهارت او را متوجه بشوید. مموعه دکتر تهران بیوتی قطعا یکی از بهترین کلینیک های زیبایی تهران است. پیشنهاد می کنیم برای دیدن نمونه کارها و مقاله های بیشتر درباره عمل بینی به سایت دکتر تهران بیوتی سر بزنید.