سفارش تبلیغ
صبا ویژن

خدمات و ویژگی های وکیل آنلاین

قطعا برای تک  تک ما پیش آمده که سوالات حقوقی داشته باشیم و به دنبال پاسخی مناسب بگردیم. در چنین موقعیتی وجود یک متخصص که مسلط به تمام ماده ها، قوانین،‌ تبصره ها و پیچ و خم های قانون است بسیار راه گشا خواهد بود. همانطور که می دانید نام این متخصص وکیل می باشد. در حال حاضر و با پیشرفت تکنولوژی دیگر نیازی نیست که برای برطرف کردن مشکل یا سوالات خود به دفتر یک وکیل یا یک موسسه حقوقی مراجعه کنید، کافیست از وکیل آنلاین کمک بگیرید. اگر درمورد وکیل آنلاین اطلاعاتی ندارید با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در این باره ارائه دهیم.

وکیل آنلاین

چرا باید از وکیل آنلاین استفاده کنیم؟

  • رفت و آمد کمتر
  • هزینه کمتر
  • سرعت بالاتر در انجام کارها
  • صحبت با وکیلی که در مورد مشکل ما تخصص کافی دارد
  • ارائه مستندات
  • دسترسی 24 ساعته و همه روزه

با دسترسی و استفاده از وسایل ارتباط جمعی مانند ایمیل، واتس آپ، تلگرام و غیره انسان ها بیشتر، ساده تر و سریع تر با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. فناوری این قابلیت را برای ما فراهم کرده تا با هزینه ای کم و خیلی سریع تر بتوانیم کارهای روزمره خود را انجام دهیم، پس چرا از این راه در گرفتن وکیل استفاده نکنیم؟

علاوه بر آن شما هر زمان که بخواهید و در هر کجا که باشید می توانید با وکیل آنلاین در ارتباط باشید. بعضی از موسسات حقوقی مانند شهرداد وکلای بسیار ماهر و با تجربه دارند که در هر زمینه ای مانند حقوق کیفری، حقوق قضایی، حقوق خانواده، ارث و غیره دارای دانش و تجربه کافی هستند. به دلیل وسیع و گسترده بودن قانون مدنی بعضی از وکلای پایه یک دادگستری در یک حوضه خاص فعالیت می کنند. مشکل یا سوال شما در هر زمینه ای که باشد وکیل آنلاین همان حوزه به شما پاسخ کامل و جامعی می دهد.

وکیل انلاین


نحوه همکاری با وکیل آنلاین

اول از همه شما باید یک موسسه حقوقی معتبر مانند شهرداد پیدا کنید. مهمترین خصوصیتی که یک وکیل آنلاین باید داشته باشد مورد اعتماد بودن و صداقت کاری اوست. بعد از تحقیق، بررسی و در نهایت انتخاب یک موسسه حقوقی خوب می توانید از طریق تلفن، ایمیل، واتس آپ، تلگرام و ابزارهای دیگری که آنها در اختیار شما قرار می دهند با وکیل آنلاین در ارتباط باشید. بعد از این که مسئله حقوقی یا دعاوی خود را به او توضیح دادید اگر نیاز به مدارک و مستندات بیشتر بود، وکیل انلاین از شما مدارک بیشتری می خواهد و شما می توانید تصویر این مدارک را برای او ارسال کنید. 

خدمات وکیل آنلاین شهرداد

یافتن بهترین وکیل آنلاین

همانطور که پیشتر اشاره کردیم علاوه بر داشتن دانش و تخصص کافی، وکیل آنلاین باید مورد اعتماد، صادق و امانت دار باشد تا بتوانیم سوالات شخصی خود را با او در میان بگذاریم. مجموعه شهرداد از وکلای بسیار ماهر و کارکشته تشکیل شده که این روزها کمتر کسی پیدا می شود که با شهرداد آشنایی نداشته باشد. همچنین این مجموعه یک نرم افزار حقوقی دارد که بیش از 150000 ماده و قانون را به صورت کاملا دسته بندی شده و مرتب در اختیار کاربران قرار داده است. شما می توانید به صورت کاملا رایگان این اپلیکیشن را دانلود کنید و از خدمات وکیل آنلاین شهرداد برای حل مشکلات خود کمک بگیرید.