سفارش تبلیغ
صبا ویژن

خدمات آرایشی و زیبایی

تا به حال به این فکر کرده اید که چقدر خوب می شد برای دریافت خدمات آرایشی و زیبایی به جای مراجعه به آرایشگاه، بتوانید این خدمات را در منزل خودتان دریافت کنید؟ باید به شما این مژده را بدهم که این دیگر یک آرزو نیست و شما می توانید خدمات آرایشی و زیبایی را در هر مکان و زمانی که می خواهید در یافت کنید.

خدمات آرایشی و زیبایی

فواید خدمات آرایشی و زیبایی

و همینطور اینگونه ارائه دادن خدمات آرایشی برای آرایشگران محترم هم یک اتفاق بسیار خوبی است چون که می دانیم مدیریت کردن زمان و  نوبت دادن به مشتریان و اینکه هر روز چه مدتی را صرف جوابگویی به تلفن و هماهنگی مشتریان میکنند چقدر وقت گیر است. و بعضی از مشتریان هم ممکن است سر تایم خود به آرایشگاه مراجعه نکنند و همین نظم نوبت دهی را به هم می زند.

حتی گاهی ممکن است اشخاصی نوبت بگیرند ولی مراجعه نکنند و زمان آرایشگر خالی بماند. گاهی هم ممکن است چند نفر هم زمان وارد آرایشگاه شوند و زمان طولانی در صف منتظر بمانند و همین باعث می شود که در نهایت با نارضایتی آرایشگاه را ترک کنند.

همه این شلوغی ها و تلاش برای مدیریت نوبت دهی و کسب رضایت مشتریان می تواند روی کیفیت کار آرایشگاه تاثیر گذار باشد.

پس استفاده از این امکان انجام خدمات آرایشی و زیبایی در منزل می تواند بسیاری از این مشکلات را برطرف کند.

مزیت استفاده از خدمات آرایشی و زیبایی برای مشتریان

 

در میان همه این مشغله ها خانم ها به خصوص خانم های شاغل هنگامی که نیاز به مراجعه به آرایشگاه پیدا می کنند پیدا کردن یک آرایشگاه با کیفیت ، رزرو کردن وقت، به دلیل محدود بودن تایم کاری آرایشگاه ها خالی کردن زمان برای رفتن به سالن آرایشی، رفت و آمد کردن در ترافیک و پیدا کردن جای پارک، انجام شدن خدمات آرایشی، اطمینان از اینکه آیا سالن آرایشگاه به اندازه کافی تمیز و ضدعفونی هست همه این ها مراجعه به آرایشگاه را برای خانم ها مشکل و زمان بر و پرهزینه تر کرده است.

حالا استفاده از یک اپلیکیشن که خدمات آرایشی و زیبایی را در منزل به خانم ها ارئه دهد حلال همه این مشکلاتی است که بیان شد .

خدمات آرایشی و زیبایی

اپلیکیشن ها چه خدماتی را ارائه می دهند ؟

یکی از اپلیکیشن های معتبر، اپلیکیشن بانیکس است که انواع خدمات از کوتاهی، رنگ، براشینگ، خدمات مربوط به کاشت ناخن و آرایش و اصلاح صورت تا انجام خدمات پیرایشی برای کودک شما را ارائه می دهد.

و مژده ما به عروس خانم ها این است که در این اپلیکیشن پکیج های خدمات آرایشی و زیبایی برای شما تدارک دیده شده است.

برای اطلاعات بیشتر اپلیکیشن را نصب کنید و انواع خدماتی که در منزل به شما ارائه می شود را مشاهده کنید.